Samsung, Bluetooth Ses Yayını Özelliğini Eski Galaxy Cihazlara Getiriyor

Samsung, Bluetooth Ses Yayını Özelliğini Eski Galaxy Cihazlara Getiriyor

Samsung, Bluetooth Auracast teknolojisini daha fazla Galaxy akıllı telefon ve tablete getiriyor. Bu özellik, Bluetooth üzerinden bir ses yayını oluşturmanıza ve cihazınızın medyasını yakındaki uyumlu cihazlarla aynı anda paylaşmanıza olanak tanıyor.

Auracast, geçen yıldan bu yana bazı Samsung akıllı TV modellerinde ve Galaxy Buds 2 Pro’da zaten mevcut durumda. Birden fazla Buds kulaklığıyla film izlemek veya aynı müziği dinlemek için desteklenen TV’lerde ses yayınları oluşturabilirsiniz.

Ayrıca Samsung, One UI 6.1 sürümüne sahip Galaxy S24 cihazlara da Auracast desteğini yakın zamanda ekledi.

Şirket, son yayınladığı duyuru ile daha fazla cihaza Bluetooth ses yayını başlatma özelliği veriyor. Samsung, One UI 6.1 veya üzeri sürüme sahip Galaxy S23 serisi, Z Fold5, Z Flip5 ve Tab S9 serisi için Auracast desteğini ekledi.

One UI 6.1 sürüme sahip bir cihaz kullanıyorsanız, Ayarlar > Bluetooth > Üç nokta simgesi > Auracast yolunu kullanarak bir ses yayını başlatabilirsiniz.

Samsung ayrıca 360 Ses özelliğini Samsung Neo QLED 8K (QN900D, QN800D), Neo QLED 4K (QN95D, QN90D, QN87D, QN85D) gibi belirli akıllı TV modellerini destekleyecek şekilde genişletiyor.

1,549Konular
1,557Mesajlar
24Kullanıcılar
MeryemSon üye
Üst Alt