Rehber Bilgisayardan Telefon Görüşmesi Yapma Programları 2024

Tekno Keşif

Tk Founder
Admin
Katılım
26 Ara 2023
Mesajlar
195
Çözümler
2
Tepkime puanı
31
Web sitesi
apyazilim.com.tr
rencilere-vergisiz-telefon-bilgisayar.jpg

Telefon görüşmeleri bildiğiniz üzere artık eskisi gibi sadece sim kartı üzerinden değil, birçok farklı uygulama ve yazılımlar sayesinde de yapabilmek mümkündür. Bizlerde bu yazımızda sizler için en iyi bilgisayardan telefon görüşmesi yapma uygulamalarını derleyerek paylaşmak istedik.


Gelişen teknoloji ile birlikte birçok alanda iletişim imkanı da çoğalmış durumda ve bu durum tabii ki bizleri rahatlatan bir olaydır. Kontör, Dakika, Fatura gibi birçok kavramı hayatınızdan atarak da bazı yollar ile birlikte telefon görüşmesi yapabileceksinizdir.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan bilgisayardan telefon konuşması yapma listemize geçerek bizleri hangi programların beklediğine kısaca göz atabiliriz.

Skype​


Skype, yıllardır ülkemizde de hizmet veren ve kullanım oranı bir hayli yüksek olan bir iletişim programıdır. Hem mobil hem de masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda kullanıma açık olan bu program ile birlikte telefon numaranızı bu sisteme ücretsiz bir şekilde kayıt ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle ofis gibi alanlarda toplantı gibi seçeneklerinin bulunması programa artı katan özelliklerinin olduğunu söyleyebilirim.

Google Voice Access​

Google voice access, microsoft firmasının geliştirdiği skype programına yakın olarak geliştirilen ve benzer özellikler içeren bir görüşme programıdır. Google tarafından geliştirilmiş olan bu program ile birlikte bilgisayar üzerinden telefon görüşmesi yapabilme imkanına ulaşabilmektesinizdir. Bu tür programlar her ne kadar sesli iletişim için geliştirilse de tabii ki mesajlaşma özelliğinin de bulunduğunu ve dosya aktarımı gibi özelliklerinin olduğunu söyleyebilirim.

Discord​

Discord, özellikle son zamanlarda bir hayli popülerliğini arttıran harika iletişim programlarından bir tanesidir. Bu program genel olarak birçok iletişim yazılımına göre daha gelişmiş düzeyde bir program olduğunu söyleyebilirim. Bir kanal oluşturup insanları bu kanala davet edebilir ve orada farklı kategoriler açarak insanlarla paylaşımlar yapabilirsiniz. Sesli iletişim ve mesajlaşma seçenekleri ile birlikte birbirinden farklı birçok özelliğe discord programını indirerek kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

TeamSpeak 3​

TeamSpeak 3, özellikle internet kafelerde tanışmış olduğumuz ve günümüzde teknolojisi ile birlikte kendini çok daha iyi bir şekilde geliştirmiş olan harika bir iletişim aracıdır. İnternet ağını kullanarak sizleri başkaları ile görüşmenizi sağlayan bu program ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı şekilde kullanıcılara sunulmaktadır. Ücretsiz sürümünü cihazlarınıza indirerek sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde karşıdaki kişiler ile birlikte kolayca kullanım sağlayabilirsiniz.

Viber Messenger​

Viber, mobil cihazlarımızda indirme marketlerinde sık sık karşılaştığımız ve popülerliği bir hayli fazla olan iletişim aracı uygulamalarından bir tanesidir. WhatsApp benzeri olan bu uygulama ilk olarak mobil ve tabletlerimizde bizleri karşılarken daha sonrasında windows cihazlarımızla uyumlu olarak kullanıma açılmıştır. Bilgisayardan telefon görüşmesi yapma konusunda bir hayli iyi olan ve bizleri bu konuda sorunsuz bir iletişim ağı oluşturması nedeniyle listemize ekleme gereğinde bulundum.
 
Lütfen dikkat !!!
Forumumuzda kaliteli ve etkileşimli bir ortam sağlamak adına, lütfen konu dışı ve gereksiz cevaplar vermekten kaçının. Forum kurallarına aykırı davranışlar yasaktır. Hep birlikte daha verimli ve düzenli bir platform oluşturmak için kurallara uyalım.

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 0 | Üyeler: 0 | Ziyaretçiler: 0)

2,979Konular
3,032Mesajlar
39Kullanıcılar
Your NameSon üye