Tekno Keşif

Tk Founder
Admin
Katılım
26 Ara 2023
Mesajlar
195
Çözümler
2
Tepkime puanı
31
Web sitesi
apyazilim.com.tr
tk.jpg


Instagram'ın durum güncellemesi olan Notes, yakında uygulamanın kullanıcı profillerine eklendiğinde daha da ön plana çıkacak. Notların şu anda yalnızca Instagram gelen kutusunda kullanılabildiğini lütfen unutmayın.

Değişiklik, özelliğin görünürlüğünü artırıyor ve kullanıcılara, arkadaşlarının güncellemeleriyle etkileşimde bulunabilecekleri yeni bir alan sağlıyor. Uygulama aynı zamanda not notlarını da test ediyor. Bu ayrıntı, kullanıcıların güncellemelerinde cevaplayabilecekleri soruları arkadaşlarıyla paylaşmalarına olanak tanır.

Notlar, güncellemelerin yalnızca 24 saat sürmesi ve yalnızca takipçiler tarafından görülebilmesi açısından Hikayelere benzer. En son güncellemeler, Meta'nın, kullanıcıları daha küçük, seçilmiş arkadaş gruplarına daha sık paylaşım yapmaya teşvik etmek için ilk kez 2022'de başlatılan bu özelliği nasıl kullandığının bir başka işareti.

Ayrı olarak, uygulama aynı zamanda iOS çıkartma uygulamasına benzer şekilde kullanıcıların fotoğraflarındaki nesnelerden çıkartmalar yapmalarına olanak tanıyan yeni bir Kesilmiş Figürler özelliği de ekliyor. Instagram'da bu çıkartmalar Hikayelerde veya Reels'te paylaşılabilir. Görseller ayrıca diğer kullanıcıların herkese açık gönderilerinden de alınabilir ve bu da insanlara başkalarının içeriğini yeniden düzenlemeleri için etkili bir şekilde başka bir yol sunar.
 
Lütfen dikkat !!!
Forumumuzda kaliteli ve etkileşimli bir ortam sağlamak adına, lütfen konu dışı ve gereksiz cevaplar vermekten kaçının. Forum kurallarına aykırı davranışlar yasaktır. Hep birlikte daha verimli ve düzenli bir platform oluşturmak için kurallara uyalım.

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 0 | Üyeler: 0 | Ziyaretçiler: 0)

2,945Konular
2,998Mesajlar
38Kullanıcılar
v3nom34Son üye