Haber Telegram 10.11 Güncellemesi Çıkartma Düzenleyici Özelliği Sunuyor

Tekno Keşif

Tk Founder
Admin
Katılım
26 Ara 2023
Mesajlar
195
Çözümler
2
Tepkime puanı
31
Web sitesi
apyazilim.com.tr
tk.jpeg


Telegram 10.11 güncellemesiyle birlikte kullanıcılara yeni bir çıkartma düzenleme özelliği tanıtıldı. Güncellemeden sonra sohbete gidip mesaj kutusunun sol tarafındaki çıkartma butonuna basmanız, ardından yeni çıkartmalar eklemek için çıkartmaların üst kısmındaki artı butonunu aramanız gerekiyor.

Telegram 10.11 çıkartma düzenleyicisi nasıl çalışır?

Araç, fotoğrafı çekilen nesnelerin arka planlarını otomatik olarak kaldırabilir. Yaptığınız çıkartmadan memnun kaldığınızda çıkartmaları arkadaşlarınıza gönderebilir veya bir çıkartma seti oluşturabilirsiniz. Bir çıkartmayı düzenledikten sonra onu bir ifadeyle ilişkilendirebilir, doğrudan kişilerinize gönderebilir, favorilerinize veya kolay kullanım için bir dizi çıkartmaya ekleyebilirsiniz.

Yeni değişiklik ayrıca, tüm favorilerinizi kolay erişim için tek bir yerde toplamak üzere mevcut çıkartmaları özel paketlere eklemenize de olanak tanıyor. Ayrıca çıkartma paketindeki üç noktalı menüye dokunup bağlantıyı kopyalayarak çıkartma paketinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. Bu mesaj için benzersiz bir t.me bağlantısı aldınız. Bu güncelleme aynı zamanda tüm çıkartma ve emoji setleri için bağlantı önizlemeleri de ekler. Hatırlatmak gerekirse Telegram bu ay 16 yeni özellik getireceğini ancak bunların daha sonra geleceğini duyurdu.
 
Lütfen dikkat !!!
Forumumuzda kaliteli ve etkileşimli bir ortam sağlamak adına, lütfen konu dışı ve gereksiz cevaplar vermekten kaçının. Forum kurallarına aykırı davranışlar yasaktır. Hep birlikte daha verimli ve düzenli bir platform oluşturmak için kurallara uyalım.

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 0 | Üyeler: 0 | Ziyaretçiler: 0)

2,979Konular
3,032Mesajlar
39Kullanıcılar
Your NameSon üye