Haber Wi-Fi 7 Sertifikalı Dünyanın İlk Ev Router’ları

Tekno Keşif

Tk Founder
Admin
Katılım
26 Ara 2023
Mesajlar
145
Web sitesi
apyazilim.com.tr
TP-Link Archer BE800 ve TP-Link Deco BE85, Wi-Fi Alliance tarafından resmi olarak Wi-Fi CERTIFIED 7™ sertifikasına sahip oldu.


16 Ocak 2024 - TP-Link Archer BE800 ve TP-Link Deco BE85, , Wi-Fi Alliance'dan Wi-Fi 7 sertifikası alan dünyanın ilk ev Router’ları arasında yer alıyor.


Wi-Fi CERTIFIED 7™ programı, kablosuz cihazların birlikte çalışabilirlik, güvenlik ve bir dizi Wi-Fi protokolü için yüksek standartları karşılamasını sağlamak amacıyla Wi-Fi Alliance tarafından geliştirilen bir birlikte çalışabilirlik sertifikasyon programıdır. Wi-Fi CERTIFIED™ cihazları en iyi kullanıcı deneyimini sunar. En yeni nesil Wi-Fi teknolojisi olan Wi-Fi 7, 2,4 GHz, 5 GHz ve 6 GHz frekans bantlarında WLAN performansını geliştirerek daha yüksek verim, daha düşük gecikme süresi ve daha fazla güvenilirlik gibi avantajlar sunar. Wi-Fi CERTIFIED 7™ sertifikası ile iki TP-Link modeli, olağanüstü Wi-Fi 7 performanslarını ve birlikte çalışabilirliklerini tam olarak göstermektedir.


Wi-Fi Alliance Başkanı ve CEO'su Kevin Robinson, "Wi-Fi CERTIFIED cihazlar, milyarlarca cihazlık Wi-Fi ekosisteminde kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunuyor" dedi. "TP-Link'i Wi-Fi CERTIFIED statüsüne ulaştığı ve müşterilerine en tutarlı, güvenilir deneyimi sunma konusundaki kararlılığı için alkışlıyoruz."


TP-Link Archer BE800 ve Deco BE85, 320 MHz, MLO ve 4K-QAM sunuyor. Bu geliştirmeler Wi-Fi 7 özelliklerini artırarak daha yüksek hızlar, daha düşük gecikme süresi, daha fazla kararlılık ve verimli ağ iletişimi sağlıyor. Video akışı, çevrimiçi oyun, AR/VR, büyük dosya aktarımları ve 8K video oynatmada mükemmel.


Wi-Fi Router’larda dünya lideri olan TP-Link'in misyonu, sürekli olarak en iyi ve en yeni ürün özelliklerini sunmaktır. TP-Link Deco ve Archer serileri, farklı tüketicilerin ağ ihtiyaçlarını karşılayan yüksek, orta ve düşük segmentleri kapsayan bir dizi Wi-Fi 7, daha yüksek hızlar, daha az parazit ve daha güçlü Wi-Fi 7 ağ deneyimleri sunmaya kararlıdır.
 
Lütfen dikkat !!!
Forumumuzda kaliteli ve etkileşimli bir ortam sağlamak adına, lütfen konu dışı ve gereksiz cevaplar vermekten kaçının. Forum kurallarına aykırı davranışlar yasaktır. Hep birlikte daha verimli ve düzenli bir platform oluşturmak için kurallara uyalım.

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 0 | Üyeler: 0 | Ziyaretçiler: 0)

1,434Konular
1,438Mesajlar
18Kullanıcılar
ramooo19Son üye
Üst Alt