Haber Xbox Nisan 2024 Yazılım Güncellemesi Pc İçin Game Hubs Özelliğini Getirdi

Tekno Keşif

Tk Founder
Admin
Katılım
26 Ara 2023
Mesajlar
195
Çözümler
2
Tepkime puanı
31
Web sitesi
apyazilim.com.tr
tk.jpg


Microsoft, en büyüğü PC kullanıcılarına yönelik Game Center olan Nisan 2024 Xbox Yazılım Güncellemesi ile Xbox yazılım ve uygulamalarına yönelik yeni güncellemeleri duyurdu.

Xbox Wire ile ilgili bir gönderide Microsoft, Game Hubs'ın kütüphanenizdeki herhangi bir PC oyunundaki ilerlemenizi ve başarılarınızı izleyeceğini söyledi. Ayrıca bu özellik sayesinde ek içerik veya DLC paketleri olup olmadığını, oyun geliştiricilerinden gelen haberleri ve çok daha fazlasını öğrenebileceksiniz.

PC için Xbox uygulamasındaki Xbox Oyunları çubuğu artık belirli oyunlar için ekran görüntüsü almayı veya klip yakalamayı kolaylaştırıyor. Bu güncellemede, yakalanan içerik PC için Xbox uygulamasındaki Game Center envanterine eklenecektir. Ekran görüntüleri ve kupürler bilgisayarınızın yerel sürücüsüne kaydedilebilir ve başkalarıyla paylaşılabilir.

Ek olarak, Xbox Insider'lar ve PC için Xbox uygulamasının küçük bir kullanıcı grubu, Game Pass sekmesinin "Neler Oluyor" bölümünde yeni bir alt gezinme menüsü görebilecek.
Xbox konsolu sahipleri, Discord kanallarında diğer kişilerin hoparlör sesini dinleme veya Discord Voice'u arama desteğine sahip olacak. Ekran görüntülerini veya klipleri konsolunuzda otomatik olarak depolamak için OneDrive'ı kullanıyorsanız artık depolama alanınız azaldığında bildirim alacaksınız. Son olarak, evinizde yaşayan veya sizi ziyaret eden diğer kişilerin Xbox konsolunuza istenmeyen oyunlar veya uygulamalar yüklemesini önlemek için, bir ziyaretçinin oyun veya uygulama yüklemeye çalışması durumunda önceki numaranın sorulmasını sağlayacak bir PIN ayarlayabilirsiniz. . .
 
Lütfen dikkat !!!
Forumumuzda kaliteli ve etkileşimli bir ortam sağlamak adına, lütfen konu dışı ve gereksiz cevaplar vermekten kaçının. Forum kurallarına aykırı davranışlar yasaktır. Hep birlikte daha verimli ve düzenli bir platform oluşturmak için kurallara uyalım.

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 0 | Üyeler: 0 | Ziyaretçiler: 0)

2,979Konular
3,032Mesajlar
39Kullanıcılar
Your NameSon üye