• Kaynak indirmek için Giriş Yap Ve ya Kayıt Ol'manız gerekiyor !
Ücretsiz IObit Software Updater PRO 6 Key – 2024 Lisans Kodu

Kaynak Ücretsiz IObit Software Updater PRO 6 Key – 2024 Lisans Kodu Obit Software Updater v6.6 PRO

indirmek için izniniz yok
Yazılım-Güncelleyici-IObit-Software-Updater-3-1.jpg

IObit Software Updater 6 PRO Key​

IObit Software Updater 6.6 pro key sürümünü kullanabilmeniz için aşağıdaki lisans kodlarından herhangi birini kopyalayıp Lisansı Yönet kısmından ilgili keyi girip etkinleştirme işlemi yapmanız gerekiyor.

IObit Software Updater PRO Nedir?​

IObit Software Updater Pro key, eğlence ve bilgisayar çalışmalarınızı kesintiye uğratmadan yazılımı planlanan zamanlarda otomatik olarak tarar ve günceller. Kullanışlı IObit Software Updater PRO yazılımı ile eski programlarınızı gerçek zamanlı olarak güncelleyin.

⚠️ Windows’un kendisi de dahil olmak üzere güncel olmayan uygulamalarla günlük olarak internette gezinirseniz; sisteminiz güvenlik açığı saldırılarına maruz kalabilir. Birikmiş eski programların zamanında güncellenmesi, güvenlik açıklarının açığa çıkma riskini önlemeye yardımcı olur.
Windows kullanıcılarının birkaç tıklama ile yazılımı kurmaları ve güncellemeleri için kullanımı kolay bir sistem yardımcı programıdır. Güncel olmayan programları tespit etmek ve güncellemek için hızlı ve güvenli bir yol sağlar ve program aracılığıyla Windows PC’ler için yüzlerce popüler yazılımı doğrudan indirir, bu da kullanıcılara çok fazla zaman ve emek kazandırır.

Bu arada, IObit Software Updater 6, yazılımı çeşitli kategorilerde kurmayı kolaylaştırır bunlar; Tarayıcılar, Güvenlik, Sosyal, multimedya, uzak (masaüstü) çalışma araçları ve yeni bir bilgisayar için yardımcı programlar ve araçlar veya sisteminizi yeniden yükledikten, biçimlendirdikten veya yükselttikten sonra bu yazılım aracılığıyla programlarınızı güncelleyebilirsiniz.

IObit Software Updater 6 Özellikleri​

  • Tüm eski yazılımları ve önerilen yazılımları tek tıklamayla güncelleyin.
  • Daha büyük yazılım veritabanı, %40 daha fazla programın güncellenmesine yardımcı olur.
  • Otomatik güncelleme, programlarınızı her zaman güncel tutar.
  • Daha akıllı güncelleme algoritması, daha hassas güncellemeler sağlar.
  • Sıkı manuel testler, tüm güncellemelerin güvenli ve temiz olduğunu garanti eder.

Yüzlerce Yazılım Güncellemesine Erişim Sağlayın​

Eski uygulama, siber suçlular tarafından istismar edilebilecek birçok güvenlik açığı içeriyor. Daha büyük yazılım veritabanına sahip IObit Software Updater, tek bir tıklamayla daha fazla programı güvenli bir şekilde güncelleyerek size genel ve hızlı yazılım güncellemeleri sağlar. Güncellenen yazılım, saldırganların maruz kaldığı güvenlik açıkları riskini azaltacaktır.

Screenshot_1.png

PC’yi Daha Kullanışlı Yazılımlarla Donatın​

IObit Software Updater, günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak için güvenlik, eğlence, üretkenlik ve daha fazla kategoriyi kapsayan, son derece tavsiye edilen ve popüler yazılımları özenle seçer.

IObit Software Updater 6, özellikle evden çalışmanıza daha iyi yardımcı olmak için doğrudan indirebileceğiniz Teamviewer, Skype, Zoom, GoToMeeting vb. gibi Uzaktan Çalışma Araçlarını ekledi.

Zamanında Güncelleme Bildirimi ve Daha Güvenli Kurulum​

En son IObit Yazılım Güncelleyici, güncellemeyi hızlandırmak için güncelleme algoritmalarını optimize etti ve mevcut yazılım güncellemeleriyle ilgili bildirimleri ve bilgileri daha hızlı alacaksınız. Ayrıca, güvenli ve temiz yazılım sağlamak için IObit Software Updater, ek paketler, yükleyiciler ve hatta kötü amaçlı yazılımlar olmadan tüm kurulumu garanti etmek için her zaman katı güncelleme süreçlerine uyar.

IObit Software Updater 6 PRO Lisans Özellikleri​

  • Lisans yalnızca kişisel kullanım içindir.
  • Lisans süresi boyunca 6.x sürümü altında ücretsiz güncellemeler alabilirsiniz.
  • Ücretsiz teknik destek yok.
  • Programı kaldırıp yeniden kurarabilir ve lisans anahtarını etkinleştirebilirsiniz.
Yazar
Tekno Keşif
İndirilme
0
Görüntüleme
32
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

Tekno Keşif ait diğer kaynakar

2,979Konular
3,032Mesajlar
39Kullanıcılar
Your NameSon üye