Tekno Keşif

Tk Founder
Admin
Katılım
26 Ara 2023
Mesajlar
145
Web sitesi
apyazilim.com.tr
tk.jpg


Yeni sızıntılara göre Apple Music yeni bir özelliğe kavuşuyor. Artık çalma listemizi başka bir platformdan aktarabiliriz!

Android için Apple Music güncellemesi yeni bir özellik içeriyor. Böylece uygulamanın kullanıcıları artık çalma listelerini Spotify gibi diğer müzik platformlarından aktarabilecek. Bunun zaman kaybını en aza indirmesi ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlaması bekleniyor. Ancak bu güncelleme başlangıçta yalnızca Android kullanıcılarına sunulacak. Detaylar burada…

Apple Music yeni bir özellikle geliyor!

Henüz beta aşamasında olan bu güncelleme şu anda çok sınırlı sayıda kullanıcı tarafından kullanılıyor. Ancak bu özelliğin kısa süre içerisinde Android'e gelmesi halinde herkesin bunu kabul edeceği ve dolayısıyla büyük ihtimalle iOS platformunda da bulunacağı tahmin ediliyor. Ancak Apple'ın bu tür konularda oldukça muhafazakar olduğunu da unutmamak gerekiyor.

Apple'ın bu ani yenilik kararının, geçtiğimiz günlerde Avrupa Birliği tarafından şirkete uygulanan ağır tazminat cezasıyla ilgili olduğu söyleniyor. Kendisini müzik dinleme uygulamasının tekeli olarak tanıttığı iddia edilen Apple, 500 milyon euro tazminat aldı ve ilgili AB düzenlemelerine uyduğunu söyledi. Spotify uygulamasının Avrupa'daki iOS kullanıcıları için yayınlanmasının da bu iddiaları doğrulayan bir başka bilgi olduğunu belirtmeliyiz. Elbette bu kararda Spotify başta olmak üzere birçok müzik yayını platformunun Apple'a olan güçlü muhalefetinin de önemli rolü oldu. Ancak günün sonunda kullanıcıların bu gelişmeden gerçekten faydalanıp faydalanmayacağını göreceğiz.

Peki bunun hakkında ne düşünüyorsun? Sizce Apple'ın stratejisi doğru mu? Apple Music'i kullanıyor musunuz? Cevabınızı aşağıdaki yorum kısmından bizimle kolayca paylaşabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.
 
Lütfen dikkat !!!
Forumumuzda kaliteli ve etkileşimli bir ortam sağlamak adına, lütfen konu dışı ve gereksiz cevaplar vermekten kaçının. Forum kurallarına aykırı davranışlar yasaktır. Hep birlikte daha verimli ve düzenli bir platform oluşturmak için kurallara uyalım.

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 0 | Üyeler: 0 | Ziyaretçiler: 0)

1,462Konular
1,466Mesajlar
18Kullanıcılar
ramooo19Son üye
Üst Alt