Haber Apple Vision Pro Ön Sipariş

Tekno Keşif

Tk Founder
Admin
Katılım
26 Ara 2023
Mesajlar
155
Çözümler
2
Web sitesi
apyazilim.com.tr
tk.jpg

Apple Vision Pro Ön Siparişleri İçin Face ID’ye Sahip Bir iPhone veya iPad’e İhtiyacınız Olacak​

  • Apple, Vision Pro’yu Şubat ayında piyasaya sürmeye hazırlanıyor.
  • İlgi çeken karma gerçeklik gözlüğü, 19 Ocak’ta ön siparişe açılacak.
  • Ön sipariş içinse yapmanız gereken bazı şeyler var.
  • Peki sizce Vision Pro başarılı bir çıkış yapacak mı?
Apple, Vision Pro’yu önümüzdeki ay ABD’de piyasaya sürüyor olacak. Son birkaç ayda büyük ilgi toplayan gözlüğün lansmanına çok az bir süre kaldı, kullanıcılar ise 19 Ocak’ta ön sipariş vermeye hazırlanıyor.

Vision Pro tamamen yepyeni bir ürün olduğu için sipariş süreci iPhone veya Mac’ten biraz daha farklı olacak.
Kullanıcıların Vision Pro’nun kendilerine uygun boyutunu alabilmeleri için bir yüz taraması kullanılacak, bu da Apple Store aracılığıyla sağlanacak. Bunun sayesinde gözlük bedeninize uygun parçalar ile gelecek.

Apple, Lansman Öncesinde Vision Pro Ön Siparişleri Hakkında Konuştu​

Vision Pro için 3.499 dolardan fazla para harcamayı göze alıyorsanız, ön sipariş sürecinin standart iPhone siparişlerinden farklı olduğunu unutmamalısınız. Apple Store uygulaması aracılığı ile bir yüz taraması yapılacak, ışık mührü ve baş bandı için ölçüleriniz alınacak. Ölçüler size uygun değilse Vision Pro sallanacak ve amaçlandığı gibi çalışmayacaktır.

Geliştiriciler ile Head Measure and Fit uygulamasını test ettiği için Apple, halihazırda bu teknolojiye aşina bir durumda. Bu yüz taramasına aracı olacak uygulama olan Apple Store da bu teknolojiyi temel alacak.

Apple, yüz tarama sayesinde ölçülerinizi alabilse de lensler konusunda aynı şeyi yapamıyor. Bu yüzden lens reçetenizi manuel olarak yüklemeniz gerekecek.

Vision Pro’yu 2 Şubat’ta piyasada göreceğiz.


Vision Pro Ön Siparişlerine Nasıl Hazırlanılır?​

Apple, gelecek hafta yayına girecek olan Vision Pro ön siparişlerine nasıl hazırlanılması gerektiği ile ilgili detaylı bir açıklama yaptı. 19 Ocak’ta TSİ 5’te başlayacak olan ön siparişler için yapmanız gerekenlere göz atalım:

  1. Ölçülerinizin alınabilmesi için Face ID’ye sahip bir iPhone veya iPad’e ihtiyacınız var.
  2. Vision Pro yüz taramasını destekleyen Apple Store uygulamasını güncelleyin.
  3. Göz bozukluğuna sahip olan kullanıcılar bir göz sağlığı uzmanından alınmış geçerli ve süresi dolmamış reçeteleri yüklemeliler.
Yapmanız gerekenler sadece bunlar. Vision Pro, 2 Şubat’ta yerel saatle sabah 8’de piyasaya sürülecek. Gözlüğü sipariş etmeyi planlıyorsanız, 256 GB depolama kapasitesine sahip olan temel model için 3.499 dolar ödemelisiniz. Gözlüğün 512 GB veya 1 TB depolama seçeneklerine sahip daha üst düzey modellere sahip olup olmayacağı ise henüz bilinmiyor.
 
Lütfen dikkat !!!
Forumumuzda kaliteli ve etkileşimli bir ortam sağlamak adına, lütfen konu dışı ve gereksiz cevaplar vermekten kaçının. Forum kurallarına aykırı davranışlar yasaktır. Hep birlikte daha verimli ve düzenli bir platform oluşturmak için kurallara uyalım.

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 0 | Üyeler: 0 | Ziyaretçiler: 0)

1,708Konular
1,716Mesajlar
28Kullanıcılar
TevfikSon üye
Üst Alt