Haber Gta 6 Fragmanındaki Detay Oyuncuları Ikiye Böldü!

Tekno Keşif

Tk Founder
Admin
Katılım
26 Ara 2023
Mesajlar
145
Web sitesi
apyazilim.com.tr
tk.jpg

Rockstar Games, geçtiğimiz haftalarda GTA 6 için ilk tanıtım fragmanını yayımladı. Bu fragmandaki bir detay ise oyuncuları ikiye böldü.

Rockstar Games, geçtiğimiz haftalarda YouTube üzerinden GTA 6 için ilk tanıtım fragmanını yayımladı. Oyun dünyasında büyük yankı uyandıran bu fragman, yeni GTA oyununa dair beklentileri bir hayli artırdı. Bu doğrultuda heyecanlı hayranlar, fragmanı dikkatlice izleyerek çeşitli detayları ortaya çıkarıyor. Kısa bir süre önce yeni fark edilen bir detay ise oyuncuları ikiye böldü.

GTA 6 fragmanında motosiklet tekeri detayı

GTA serisinin en son oyunu 2013 yılında çıkan GTA 5‘ti. Aradan 11 yıl gibi uzun bir süre geçmesinin ardından yeni bir oyunun piyasaya sürülecek olması, oyun dünyasını bir hayli heyecanlandırıyor. GTA 6 fragmanındaki bir detay ise bu heyecanı giderek artırıyor.

tk2.jpg

GTA 6 fragmanında 1:05 süresinde bir NPC motorcu grubu görüyoruz. Burada kilolu, siyah bir tişört giyen bir NPC dikkat çekiyor. Tabii ki burada dikkat çeken nokta kişinin görünümü değil, kilolu olması nedeniyle motorun arka tekerinin biraz ezilmiş gibi görünmesi.

Oyuncular arasında bazıları tekerin, NPC’nin kilolu olması sebebiyle ezildiğini söylüyorken, kimileri ise aslında tekerin ezilmediğini, bunun sadece bir göz yanılması olduğunu belirtiyor. Oyuncuları ikiye bölen nokta da tam olarak burası. Bu bağlamda bir kafa karışıklığı mevcut.


Rockstar Games, geliştirdiği oyunlarda detaylara önem veren bir firma. Bu, GTA 5 ve Red Dead Redemption 2 yapımlarında net bir şekilde görülüyor. Önümüzdeki yıl konsol için piyasaya sürülmesi beklenen GTA 6‘nın da detaylarıyla adından söz ettirmesi bekleniyor. Bunu hep birlikte göreceğiz.

Peki siz GTA 6 fragmanındaki bu detay hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce teker, NPC kilolu olduğu için ezildi mi yoksa bu bir göz yanılması mı? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.


To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Lütfen dikkat !!!
Forumumuzda kaliteli ve etkileşimli bir ortam sağlamak adına, lütfen konu dışı ve gereksiz cevaplar vermekten kaçının. Forum kurallarına aykırı davranışlar yasaktır. Hep birlikte daha verimli ve düzenli bir platform oluşturmak için kurallara uyalım.

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 0 | Üyeler: 0 | Ziyaretçiler: 0)

1,462Konular
1,466Mesajlar
18Kullanıcılar
ramooo19Son üye
Üst Alt