Tekno Keşif

Tk Founder
Admin
Katılım
26 Ara 2023
Mesajlar
180
Çözümler
2
Web sitesi
apyazilim.com.tr
tk.jpg


2004 yılında piyasaya sürülen Grand Theft Auto: San Andreas, Unrael Engine 5 oyun makinesiyle yeniden tasarlandı.

Rockstar Games tarafından 2004 yılında yayınlanan ve oyun dünyasında önemli bir yere sahip olan Grand Theft Auto: San Andreas, günümüzde hala popülerliğini koruyor. Grafikleri günümüz oyunlarının gerisinde kalsa da oyun hâlâ daha geniş bir oyuncu kitlesine sahip. Bu oyuncuları sevindiren bir gelişme oldu. Öyle ki GTA: SA, Unreal Engine 5 ile yeniden tasarlandı.

GTA: San Andreas, Unreal Engine 5 ile yeniden tasarlandı

Bilmeyenler için Unreal Engine 5, video oyun devi Epic Games tarafından geliştirilen, gelişmiş ışıklandırma teknikleri ve geometri manipülasyon yetenekleriyle son derece gerçekçi ve ayrıntılı grafikler sunan bir oyun motorudur. GTA: SA, Unreal Engine 5 ile yeniden tasarlandı.

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

"Flames Per Second" YouTube kanalının paylaştığı Unreal Engine 5 GTA: SA remastered videosuna baktığımızda oyunun daha canlı ve modern bir havaya sahip olduğunu fark ediyoruz. Hatta bu yüzden bazıları onu serinin en son oyunu olan ve en iyi grafiklere sahip olan GTA: 5 ile karşılaştırdı.

Bu Unreal Engine 5 konsept görseli oyunseverlerin ilgisini çekse de resmi olmadığını da belirtelim. Peki bunun hakkında ne düşünüyorsun? GTA'nın Unreal Engine 5 ile yeniden yapılması hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorum kısmında düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.
 
Lütfen dikkat !!!
Forumumuzda kaliteli ve etkileşimli bir ortam sağlamak adına, lütfen konu dışı ve gereksiz cevaplar vermekten kaçının. Forum kurallarına aykırı davranışlar yasaktır. Hep birlikte daha verimli ve düzenli bir platform oluşturmak için kurallara uyalım.

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 0 | Üyeler: 0 | Ziyaretçiler: 0)

2,483Konular
2,517Mesajlar
32Kullanıcılar