Tekno Keşif

Tk Founder
Admin
Katılım
26 Ara 2023
Mesajlar
180
Çözümler
2
Web sitesi
apyazilim.com.tr
tk.jpg

Opel sevilen modeline veda ediyor. İşte karşınızda Opel Frontera özellikleri ve yerini alacağı modelin adı...

Alman otomobil markası Opel sevilen SUV modeline veda ediyor. Marka yaptığı açıklama ile sevilen modelinin hem adını hem de karakteristiğini değiştirecek. Ayrıca yeni tanıtılacak olan otomobilin tozlu raflara kaldırılan bir modelin devamı niteliğinde olacağını da bildirdi. Peki veda edilen model hangisi? Yerini alacak olan model ne? İşte karşınızda Opel Frontera özellikleri ve detayları…

Artık Crossland yok! Onun yerine Opel Frontera geliyor​

Sevilen Alman otomobil markası Opel yine sert bir karar alıyor. Bir dönem Avrupa pazarında oldukça rağbet gören Meriva’yı hatırlarsınız. Tam bir aile otomobili olan Meriva dışarıdan bakıldığında dev bir yürüyen fanusa benziyordu. Zira otomobilin camları gerçekten çok büyüktü.

Meriva’nın üretiminin bitmesiyle birlikte pazarda yeni bir aile otomobili açığı oluştu. Bu açığı kapatmak ve pazarda daha fazla söz hakkına sahip olmak isteyen Opel bu boşluğu Crossland X isimli modeli ile doldurdu. 2020 yılında ufak bir makyaj operasyonu geçiren SUV modeli makyajın ardından adının sonundaki “X” ibaresini de atmıştı.

4 yıllık satış serüvenin ardından ise Opel Crossland için veda vakti geldi. Marka tarafından yapılan paylaşımlara göre artık Crossland’ın yerini eski bir arazi canavarı alacak. Opel’in 1991 ve 2004 yılları arasında ürettiği arazi aracı Frontera, yeni dönemde karşımıza elektrikli bir SUV modeli olarak çıkacak. Aracın teknik özellikleri hakkında detaylı bilgiler henüz paylaşılmadı. Fakat otomobilin elektrikli bir üniteye sahip olacağı haberi ile birlikte yeni teknolojileri de merak konusu oldu. İlerleyen günlerde araçla ilgili daha fazla detayın paylaşılacağı düşünülüyor.

Peki siz Opel Frontera ve özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.
 
Lütfen dikkat !!!
Forumumuzda kaliteli ve etkileşimli bir ortam sağlamak adına, lütfen konu dışı ve gereksiz cevaplar vermekten kaçının. Forum kurallarına aykırı davranışlar yasaktır. Hep birlikte daha verimli ve düzenli bir platform oluşturmak için kurallara uyalım.

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 0 | Üyeler: 0 | Ziyaretçiler: 0)

2,483Konular
2,517Mesajlar
32Kullanıcılar