Haber Rtx 40 Super Serisinin Fiyatları Sızdı !

Tekno Keşif

Tk Founder
Admin
Katılım
26 Ara 2023
Mesajlar
154
Çözümler
2
Web sitesi
apyazilim.com.tr
src_340x1912xrtx-40-super-serisi-icin-tarih-ortaya-cikti-yakinda-geliyor.jpg

RTX 40 Super serisinin fiyatları sızdığına dair bilgiler ortaya çıktı. İddialara göre, Ocak ayında piyasaya sürülecek olan bu yeni kartların fiyatları şu şekilde:

  • RTX 4080 Super: 1000 $
  • RTX 4070Ti Super: 800 $
  • RTX 4070 Super: 600 $
Önceki nesil kartların fiyatlarına kıyasla, yeni seride daha güçlü kartlar uygun fiyatlarla sunulacak gibi görünüyor. Ancak, özellikle Türkiye'de kart fiyatlarına eklenen muhtemel vergiler ve ek maliyetlerle birlikte, kullanıcıların bu avantajdan tam olarak yararlanıp yaramayacakları bir durum ortaya çıkabilir.

Özellikle Türkiye'de "Super" sürümlerinin daha yüksek fiyatlarla satılabileceği, önceki nesil kartlar arasında fiyat farklarının daha da açılacağı beklentisi bulunuyor. NVIDIA'nın bu yeni serisi, performans ve fiyat dengesi açısından dikkat çekiyor ancak Türkiye'deki kullanıcılar için maliyet faktörleri göz önünde bulundurulmalıdır.

Kaynaklar:


 
Lütfen dikkat !!!
Forumumuzda kaliteli ve etkileşimli bir ortam sağlamak adına, lütfen konu dışı ve gereksiz cevaplar vermekten kaçının. Forum kurallarına aykırı davranışlar yasaktır. Hep birlikte daha verimli ve düzenli bir platform oluşturmak için kurallara uyalım.

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 0 | Üyeler: 0 | Ziyaretçiler: 0)

1,632Konular
1,640Mesajlar
28Kullanıcılar
TevfikSon üye
Üst Alt