Duyuru ! Tekno Keşif Doğrulanmış Profil Rozeti

Tekno Keşif

Tk Founder
Admin
Katılım
26 Ara 2023
Mesajlar
181
Çözümler
2
Tepkime puanı
28
Web sitesi
apyazilim.com.tr
Merhaba değerli Tekno Keşif Üyeleri

Belki görmüşsünüzdür adımın kenarında bir Mavi bir rozet var nedir bu peki tick işareti diye soracak olursanız işte doğru yerdesiniz.

Tekno Keşifteki'deki doğrulama rozeti kamuoyunun ilgisini çekebilecek bir hesabın orijinal olduğunun bilinmesini sağlar.
Rozet, hesap profilinde ismin yanında, Profil veya tema rengi özelleştirmelerine bağlı olmaksızın, her zaman aynı renktedir ve aynı konuma yerleştirilir.
Rozetin, ismin yanında değil de, örneğin profil fotoğrafı, başlık fotoğrafı veya kişisel bilgiler gibi başka bir yerde görüntülendiği hesaplar onaylanmış hesaplar değildir.
Onaylanmış rozetler,Tekno Keşif tarafından uygulanmalıdır; rozetin profil fotoğrafının veya arka plan fotoğrafının bir parçası olarak ya da onaylı olduğu hakkında şüphe uyandıracak herhangi bir şekilde kullanılması hesabın kalıcı olarak askıya alınmasına neden olur.


Hangi tür hesaplar onaylanır?

Kamuoyunun ilgisini çekebileceği belirlenen bir hesap onaylanabilir. Bu hesaplar genellikle tanınmış kişiler ve Tekno Keşif yönetimine kendisini doğrulatmış , veya lisans'a sahip olan kişilerdir.
Her atılan istek onaylanmaz.


Mavi Tik Almak Niye Önemlidir?

İnternet, yapısı gereği özgür bir ortamdır. Yani dileyen herkes istediği biri kişi yahut marka adına rahatlıkla profili, hesap, sayfa açabilmektedir. Diğer bir ifadeyle sosyal medyada; herhangi bir belge sunarak o kiş veya markanın temsilcisi olduğunuzu kanıtlamak zorunda değilsiniz. Bu yüzden sosyal medya kullanıcılarının bir hesabın gerçekten o kişiye ait olup olmadığını anlaması pek mümkün değildir. İşte, “mavi tik” bu nedenle önemlidir.


Avantajları Nelerdir?

Yeri gelmişken mavi tik almanın yani doğrulanmış profile sahip olmanın avantajlarını da sıralayalım. Buna göre onaylı profil kişi ya da işletmeye;

- Güvenilirlik
- Gerçeklik
- Prestij
- İtibar

- Forum üzerinde satış konusuna sahip olmadan tüm dosyalarınızın Tekno Keşif üzerinde korunması. (ör. Çalınıp paylaşılması durumunda anında müdahale ve ceza uygulanması gibi)
gibi avantajlar sağlar.


Onaylanma için ne gereklidir ?

Aşağıdaki işlemlerden önce bu bağlantı üzerinden kimlik bilgilerinizi onaylamanız grekmektedir . Kimlik bilgileriniz tamamen gizli tutulacaktır. Sadece doğrulama için gerekli prosedürlerdendir.

Mavi tik almak sandığınız kadar kolay değil , öncelikle Mavi tik alabilmek için aşağıda ki soruları başvuru bağlantısında doldurmanız gerekmektedir.

Kullanıcı Adınız:

Adınız:

Soyadınız:

Doğum Tarihiniz:

Bilinen Adınız(İnsanlar sizi kim diye biliyor):

Başvuru Sebebi(Gerçekçilik doğrulaması veya Tekno Keşif üzerinde dosyalarımın korunması şeklinde cevap verebilirsiniz.):

Talebini değerlendirebilmemiz için adını ve doğum tarihini gösteren bir devlet kurumu tarafından verilmiş kimliğin (ör. ehliyet ) veya resmi işletme belgeleri gereklidir.


Not: Resminizi göndermenize gerek yoktur. Sadece İsim soy isim ve doğrum tarihinizin görünmesi yeterlidir Tekno Keşif üzerinde doğrulanmanız için.

Daha sonrasında verdiğiniz bilgiler doğru ise onay rozeti almaya hak kazanacaksınız.


Peki başvuruyu nereden yapacağım ?


Tekno Keşif Profil Doğrulama BaşvurusuNot: Birden fazla istek atmanız onaylanma isteğinize vereceğimiz cevabı kısaltmayacaktır.
 
Son düzenleme:
Lütfen dikkat !!!
Forumumuzda kaliteli ve etkileşimli bir ortam sağlamak adına, lütfen konu dışı ve gereksiz cevaplar vermekten kaçının. Forum kurallarına aykırı davranışlar yasaktır. Hep birlikte daha verimli ve düzenli bir platform oluşturmak için kurallara uyalım.

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 0 | Üyeler: 0 | Ziyaretçiler: 0)

2,484Konular
2,521Mesajlar
33Kullanıcılar
PyzerSon üye