Tekno Keşif Ticaret Konu Açma Kuralları Ve Sözleşmesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tekno Keşif

Tk Founder
Admin
Katılım
26 Ara 2023
Mesajlar
233
Çözümler
2
Tepkime puanı
61
Web sitesi
blog.teknokesif.com.tr
Ticaret Puanı : 0 / 0 / 0
İLAN YAYINLAMA SÖZLEŞMESİ

TeknoKesif.Com.Tr, sunmuş olduğu bu platformda ÜYElerin ellerinde bulunan ve satmak istedikleri ürünleri, servisleri ve devrine izin verilmiş yazılımları sergilemesine ve diğer üyeler ile etkileşim kurmasına ortam sağlar. TeknoKesif.Com.Tr, Platform üzerinden bizzat satış yapmaz/aracılık ve komisyon faaliyetlerinde bulunmaz.

  • TeknoKesif.Com.Tr, ÜYElerin paylaştığı ilanların doğruluğunu ve içeriğini doğrudan kontrol etmez.
  • TeknoKesif.Com.Tr, ÜYEler tarafından paylaşılan ilanlar ile ilgili şikâyet/kötüye kullanım uyarısı yapıldığı takdirde yayınlanan ilan içeriğini silebilir/askıya alabilir. Sunulan platformun kötüye kullanıldığını tespit ettiği takdirde, ilgili ilanı platformda yayınlayan üyenin üyeliğini tamamen sonlandırabilir.
  • TeknoKesif.Com.Tr, Sunmuş olduğu platform üzerinde 3.Şahısların haklarını ihlal eden içerik ve ürünler ile, reklamı ve satışı yasak olan ürünlere ait ilanların teşhir edilmesine / satılmasına müsaade etmez. Bu koşullara uymayan ilanların tespiti halinde hiçbir bildirim yapmaksızın ilanları silme/kaldırma hakkına sahiptir.
  • TeknoKesif.Com.Tr, Sunmuş olduğu platform üzerinde ÜYEler tarafından girilen ilanları sınıflandırabilir, sunulan platformu tek taraflı ve bildirimsiz değiştirebilir/ tamamen kapatabilir.
  • ÜYE, Girmiş olduğu içeriklerde doğruluk ve dürüstlük kurallarına bağlı kalacağını, 3.Kişilerin haklarını ihlal etmeyeceğini, yanıltıcı ve yanlış bilgilendirme yapmayacağını, girmiş olduğu ilan içeriğinden dolayı diğer üyeleri yada 3.şahısların haklarını ihlal edilmesi halinde tüm sorumluluğun kendisinde olduğunu beyan ve taahhüt eder.
  • ÜYE, Sunulan platformu ticari reklam ve ilanların yayınlanması amacı ile kullanamaz.
  • ÜYE, ilan içeriklerinde ve yorumlarda, kendisine ve başkasına ait Banka ve Kredi kartı bilgilerini yayınlayamaz, Banka hesap bilgilerini yayınlayabilir. ÜYE, kendisine ait doğru ve ulaşılabilir iletişim bilgilerini yayınlamak zorundadır.
  • Evcil hayvanlar da dahil olmak üzere her türlü canlı hayvanın alım/satımı yasaktır.
  • ÜYE, diğer üyeler ile aralarında yaptığı her türlü işlemden tek başına sorumlu olduğunu, TeknoKesif.Com.Trin sadece ortam sağladığını, satış/kiralama veya ticari eylemlerde aracı olmadığı bu nedenle diğer ÜYEler ile iletişime geçilerek alınan/kiralanan ürünler ile ilgili her türlü dava ve talepte TeknoKesif.Com.Trin muhatap olmadığını kabul ve taahhüt eder.
  • ÜYElerin birbirleriyle yapmış olduğu alım satım işlerinde, gönderilen ürünlerin belirtilen nitelikte olmaması, alım satım sonrası düzenlenmesi gereken fatura ve irsaliyelerin düzenlenmemesi / gönderilmemesi, ürünlerin hiç teslim edilmemesi veya eksik gönderilmesi ve sair her tür durumda TeknoKesif.Com.Tr sorumlu değildir. ÜYEler bu durumlarla ilgili her türlü dava ve talepte TeknoKesif.Com.Trin muhatap ve sorumlu olmadığını kabul ve taahhüt eder.
TeknoKesif.Com.Tr İLAN FORMUNU kullanmak isteyen her ÜYE yazılı kuralları okuduğunu ve onayladığını taahhüt eder.

Formumuzda Ticaret Puanı Sistemimiz Mevcuttur !
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lütfen dikkat !!!
Forumumuzda kaliteli ve etkileşimli bir ortam sağlamak adına, lütfen konu dışı ve gereksiz cevaplar vermekten kaçının. Forum kurallarına aykırı davranışlar yasaktır. Hep birlikte daha verimli ve düzenli bir platform oluşturmak için kurallara uyalım.

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 0 | Üyeler: 0 | Ziyaretçiler: 0)

332Konular
506Mesajlar
58Kullanıcılar
hackedSon üye