Haber Whatsapp Yeniliyor: Sohbet Sabitleme Özelliği Artık Daha Güçlü!

Doğuş

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
2 Mar 2024
Mesajlar
69
WhatsApp'ta sohbet sabitleme özelliği uzun süredir kullanımda. Ancak, sabitlenebilen sohbetlerin sayısı 3 ile sınırlıydı. Yakında gelecek olan bir güncelleme ile birlikte WhatsApp, kullanıcılara daha fazla sohbeti sabitleme imkanı sunacak.

Yeni WhatsApp Beta Sürümü İle Gelen Güncelleme​

WhatsApp beta sürümünde ortaya çıkan bu özellik, sabitlenebilen sohbetlerin sayısını 5'e kadar çıkarıyor. Bu da demek oluyor ki, kullanıcılar artık daha fazla önemli sohbeti üst sıralara sabitleyebilecekler. Eğer güncelleme kararlı sürüme geçiş yaparsa, daha fazla sabitleme imkanı da genel kullanıma sunulabilir.

wp.jpg

Avantajları Neler?​

Bu özellik, sadece arada bir mesajlaşanları değil, özellikle çok sayıda kalabalık grup sohbetini yöneten kullanıcılar için büyük avantaj sağlayacak. Artık kullanıcılar, yeni gelen bildirimleri kaçırsalar bile sohbetleri her zaman en üstte görebilecekler. Böylece tekrar tekrar aramak zorunda kalmayacaklar. Özellikle son zamanlarda WhatsApp'ın hem müşterilerle hem de şirket içinde iletişimde daha yaygın olarak kullanıldığını düşünürsek, bu küçük görünen değişiklik oldukça etkili olabilir.

Gelecekteki Güncellemeler​

Şu anda üçten fazla sohbetin aynı anda sabitlenmesi özelliği geliştirme aşamasında olsa da, gelecek güncellemelerle birlikte bu özellik tüm WhatsApp kullanıcılarına açılacak. Konuyla ilgili yeni bilgiler ortaya çıktıkça sizlere detayları paylaşmaya devam edeceğiz. WhatsApp'ın sürekli yeniliklerle kullanıcı deneyimini geliştirmesi, uygulamayı daha da çekici hale getiriyor.
 
Lütfen dikkat !!!
Forumumuzda kaliteli ve etkileşimli bir ortam sağlamak adına, lütfen konu dışı ve gereksiz cevaplar vermekten kaçının. Forum kurallarına aykırı davranışlar yasaktır. Hep birlikte daha verimli ve düzenli bir platform oluşturmak için kurallara uyalım.

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 0 | Üyeler: 0 | Ziyaretçiler: 0)

1,434Konular
1,438Mesajlar
18Kullanıcılar
ramooo19Son üye
Üst Alt